wroclaw.dlawas.info » Katalog firm » Motoryzacja » Myjnie

ID firmy: 20385

Myjnia ręczna GoldWash24 - Kraków

Profesjonalna myjnia samochodowa Gold Wash 24 to propozycja skierowana do klientów z Krakowa i całej okolicy|Pełna profesjonalizmu myjnia samochodowa Gold Wash 24 to propozycja dla właścicieli aut z Krakowa i okolicy|Myjnia samochodowa Gold Wash 24 kieruje swoją ofertę do kontrahentów z Krakowa i całego rejonu}.

Nasza strona:
goldwash24.pl

Posiadamy obszerne doświadczenie w tej branży, w następstwie tego swoją pracę wykonujemy rzetelnie i w pełni profesjonalnie. Do naszych zadań należy czyszczenie wozów wewnątrz, pranie dywanów, tapicerki samochodowej oraz mebli. Proponujemy także schematyczne czyszczenie samochodów z zewnątrz oraz udostępniamy również usługę woskowania.
Prowadzona przez nas myjnia samochodowa obsługuje nie wyłącznie auta osobowe, jednakowoż także autobusy. Jako eksperci oferujemy przystępne na każdą kieszeń ceny, a także gwarantujemy wysoką jakość usług oraz przyjazną atmosferę. Zawsze bazujemy na przetestowanych oraz bezpiecznych środkach czystości i preparatach. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Zapraszamy do kontaktu: goldwash24.pl - Kraków