wroclaw.dlawas.info » Katalog firm » Lekarze specjaliści » Ortopedzi

ID firmy: 2766

Ortopeda

Gabinet Ortopedyczno-Urazowy i Chirurgii Ręki, którego właścicielem jest dr n. med Mariusz Pytlasiński, oferuje całościowe usługi w obrębie diagnostyki i leczenia zróżnicowanych schorzeń układu ruchu. Jeżeli potrzebny jest fachowiec w tej domenie, w tym miejscu można otrzymać najlepszą pomoc we Wrocławiu!

Lekarz swym pacjentom proponuje konsultacje oraz leczenie nieoperacyjne w obrębie urazów i ich powikłań, zwyrodnień oraz wrodzonych i zmian nabytych wad kończyn u dzieci oraz dorosłych. Dodatkowo trudni się przypadkami bólowymi pleców, diagnozuje stany dysplazji stawów biodrowych u noworodków. Przeprowadza USG bioderek u dzieci, też stawów, mięśni oraz ścięgien u dzieci i dorosłych. Oferuje kuracje operacyjne zespołu cieśni nadgarstka i zespołu kanału nerwu łokciowego, szycie ścięgien i nerwów oraz pozostałych schorzeń. Dokładna oferta zademonstrowana jest na witrynie.

Gabinet Ortopedyczno-Urazowy we Wrocławiu – zachęcamy serdecznie do wstąpienia na stronę gabinetu, na której można zapoznać się z jego ofertą i wyszukać dane do umówienia się na wizytę!