wroclaw.dlawas.info » Katalog firm » Dom i ogród » Meble i akcesoria

ID firmy: 10934

Showroom meblowy TC Meble Wrocław

Firmowy salon meblowy TC MEBLE Tomasz Cembolista we Wrocławiu oferuje meble wypoczynkowe i nowoczesne meble do salonu.
Zapraszamy, aby odwiedzili Państwo nasz showroom meblowy we Wrocławiu, gdzie na całym piętrze zlokalizowaliśmy aranżacje wnętrz z naszymi sofami, narożnikami, modułowymi meblami skrzyniowymi do pokoju dziennego i popularnymi nowoczesnymi meblościankami.
W naszym salonie meblowym we Wrocławiu prezentujemy różnego rodzaju meble wypoczynkowe i meble do salonu z naszej kolekcji.
W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim nowoczesne meble wypoczynkowe dla wymagającego klienta. Eleganckie sofy skórzane i tapicerowane tkaniną, fotele, komfortowe narożniki do salonu - wyposażone w wiele dodatkowych funkcjonalności uprzyjemniających wypoczynek.
Produkujemy wysokiej jakości meble w atrakcyjnych cenach w stosunku do ekskluzywnych wyrobów znanych marek meblowych, nie ustępujące im solidnością wykonania i jakością użytych materiałów. Nowoczesne wzornictwo naszych wyrobów pozwala nam śmiało konkurować z produktami włoskimi. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne idą z duchem czasu, a duża funkcjonalność zapewnia uniwersalne wykorzystanie mebla.
Oferujemy:
- sofy i fotele
- narożniki do salonu,
- nowoczesne meblościanki i meble modułowe do pokoju dziennego,
- łóżka tapicerowane do sypialni,
- stoły tradycyjne i duże stoły rozkładane,
- krzesła.
Marka meblowa TC Meble Tomasz Cembolista jest znana w środowisku meblarzy w Dobrodzieniu i doceniana przez klientów z całej Polski.
Wrocław jest miejscem, gdzie posiadamy swój salon meblowy i showroom w galerii Wnętrz Domar, przy ul. Braniborskiej 14.
Naszą ofertę kierujemy do wymagających klientów z Wrocławia i okolic oraz z rejonu województwa dolnośląskiego, którzy pragną kupić wysokiej jakości meble wypoczynkowe w rozsądnej cenie.