Po niespodziewanym remisie z Kazachstanem w pierwszym meczu eliminacji mistrzostw świata 2018, polscy piłkarze zmierzą się już jutro w Warszawie z Danią.

Nasi najbliżsi rywale w pierwszym spotkaniu eliminacji skromnie pokonali Armenię 1:0. Z pewnością jednak piłkarzy Adama Nawałki czeka trudne zadanie. Szczególną uwagę będziemy musieli zwrócić na lidera duńskiej drużyny, zawodnika Tottenhamu Hotsprur Christiana Eriksena, który w obecnym sezonie prezentuje się bardzo dobrze. Nie ulega jednak wątpliwości, że cała drużyna rywali zasługuje na szacunek, przewyższając swoimi umiejętnościami naszych poprzednich przeciwników.

Polacy nie będą mieli łatwego zadania, bo choć w znakomitej formie są nasi napastnicy, w meczu z Danią najprawdopodobniej nie zagra jeden z największych bohaterów pamiętnego Euro 2016 Michał Pazdan (mówi się, że zastąpi go Thiago Cionek). Dodatkowo należy wspomnieć o problemach z regularnością występów w lidze francuskiej Grzegorza Krychowiaka. Wierzymy jednak, że pomimo pewnych utrudnień nasz zespół zaprezentuje dobry futbol, który zapewni nam w jutrzejszym meczu 3 punkty. A jakie jest Wasze zdanie? Zapraszamy do udziału w sondzie.

Wszystkim wrocławskim fanom reprezentacji Polski w piłce nożnej przypominamy, że 14 listopada nasz zespół zmierzy się w towarzyskim meczu w stolicy Dolnego Śląska ze Słowacją.