Zeszły sezon Ślęza zakończyła zdobyciem złotych medali Basket Ligi Kobiet. Od tego czasu w klubie doszło do zmian kadrowych, choć trzon drużyny pozostał bez zmian. Wszyscy liczymy, że wrocławski klub będzie nadal prezentował piękną grę, która pozwoli powalczyć o najwyższe cele.

Przed rozpoczęciem nowych rozgrywek wszystko wygląda naprawdę dobrze. W trakcie przedsezonowej przerwy działacze klubu nie próżnowali, skutkiem czego jest pozyskanie kilku utalentowanych zawodniczek. Wśród nich są Polki Karina Szybała i Klaudia Sosnowska oraz zawodniczki spoza naszego kraju: Rumunka Sonia Ursu, Bośniaczka Dragana Svitlica, Hiszpanka Tania Perez Torres i Amerykanka Shamela Hampton.

Wszystkie zawodniczki będą do dyspozycji trenera Rusina pod koniec miesiąca. Główną częścią przygotowań do rywalizacji w Basket Lidze Kobiet oraz w międzynarodowych rozgrywkach EuroCup będą spotkania towarzyskie, które odbędą się we wrześniu. W planach klubu jest m. in. wyjazd na przedsezonowy turniej do czeskiego Trutnova.

Pierwszy mecz w najwyższej klasie kobiecych rozgrywek koszykarskich w Polsce Ślęza rozegra 29 września. Wrocławianki zmierzą się wtedy u siebie z PGE MKK Siedlce.

Niedawno poinformowano o cenach karnetów oraz biletów na spotkania mistrzyń Polski. Bez wątpienia olbrzymią, pozytywną niespodzianką jest kwota jaką musimy zapłacić za karnety.

Ceny biletów na mecze Ślęzy w Basket Lidze Kobiet w sezonie 2017/2018

- normalny: 15 zł

- ulgowy: 7 zł

 

Ceny biletów na mecze Ślęzy w EuroCupie w sezonie 2017/2018

- normalny: 20 zł

- ulgowy: 10 zł

 

Ceny karnetów na mecze Ślęzy w Basket Lidze Kobiet w sezonie 2017/2018

- normalny: 100 zł

- ulgowy: 50 zł

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie Ślęzy: Aby kupić karnet na mecze mistrzyń Polski w Basket Lidze Kobiet, należy pobrać wniosek „Karnet 2017/2018” ze strony klubu (www.slezawroclaw.pl) w zakładce „Do pobrania”. Skan poprawnie wypełnionego wniosku trzeba wysłać na adres marketing@slezawroclaw.pl. Płatność za karnet należy dokonać przy odbiorze. Karnety będą wydawane od 1 września 2017 roku. W siedzibie klubu będzie można je odbierać tylko w środy (w godz. 8-16). Będzie także możliwość odbioru karnetu bezpośrednio przed meczami Basket Ligi Kobiet.