Data wydarzenia: 23.01.2017 17:30 - 23.01.2017 22:00
Miejsce wydarzenia: HOTEL INVITE ul. Hubska 54

W poniedziałek 23 stycznia odbędzie się trzecia edycja „Wielkiej wymiany kontaktów” we Wrocławiu. W programie tegorocznej konferencji spotkanie z Romą Szafarek, która przybliży tajniki dobrego stylu oraz mini-warsztaty z Przemysławem Wiktorem Huminieckim, trenerem i coachem biznesowym.

„Wielkiej wymiany kontaktów” to  cykliczne spotkania networkingowe , podczas których przekazywana jest najnowsza wiedza od trenerów biznesu oraz prezentowane są sylwetki kobiet, które osiągnęły sukces na polu biznesowym. Wydarzenie to skierowane jest zarówno do kobiet, które mają już swoje firmy i je obecnie rozwijają, szukających nowych klientów, partnerów do współpracy, a także pań, które dopiero marzą o biznesie lub właśnie stawiają pierwsze kroki.

W tym roku spotkanie z Roma Szafarek, która od 2004 zajmuje się wizażem i fryzurami. W tej roli spełnia się prowadząc warsztaty dla kobiet i szkolenia dla firm z kreowania wizerunku. Regularnie prowadzi również Autorskie Warsztaty Makijażu. Poznanianka, była mieszkanka Paryża, obecna Wrocławia. Kobieta z głową pełną pomysłów    i miłośniczka rozwoju osobistego.

Gościem będzie również Przemysław Wiktor Huminiecki, trener i coach biznesu. Swoje doświadczenie zdobywał pracując zarówno w małych firmach jak i w korporacjach. Ma 18 letnie doświadczenie  w sprzedawaniu produktów i usług, co czyni go praktykiem sprzedażowym. Jest trenerem biznesu. Specjalizuje się w szkoleniach ze sprzedaży, zarządzania czasem, wystąpień publicznych, NLP, motywacji i osiągania celów. Prowadzi Life Coaching, Business coaching. Pomaga przedsiębiorcom rozwinąć swoje firmy i zmaksymalizować ich zysk. Jego konik to psychologia sprzedażowa, czyli co stoi za decyzjami klientów i jak można na tej decyzje wpływać.

Wielka Wymiana Kontaktów odbędzie się 23 stycznia w hotelu Invite we Wrocławiu. Jest to świetna okazja nie tylko do nawiązania kontaktów biznesowych, ale także do wysłuchania i zaczerpnięcia wiedzy od trenerów i osób, które osiągnęły duży sukces na arenie biznesowej w Polsce.

Więcej informacji  znajdziecie TU.