Data wydarzenia: 16.07.2017 11:00 - 16.07.2017 15:00
Miejsce wydarzenia: Browar Mieszczański

W niedzielę 16 lipca, odbyły się urodziny Wrocławskiego Bazaru Smakoszy, który od czterech lat, w każdą niedzielę przyciąga tysiące Wrocławian. Przez cały okres działalności bazar promujący rzemieślników, drobnych producentów i hodowców, prowadzony przez Małgorzatę Scheuer-Tyc i jej męża Tomasza zyskał miano kultowego. Specjalnie z okazji urodzin, otwarta została Pop Up Restaurant, czyli Znikająca Restauracja na czele której stanął Michał Czekajło - szef kuchni o niebanalnej kulinarnej wyobraźni. O muzykę zadbał APEIRON (Suck My Buss).


Jedyna taka restauracja w Polsce! Otworzy się na zaledwie kilka godzin. Zaserwuje unikatowe dania z niepowtarzalnej karty. Na jej czele stanie Michał Czekajło, Szef Kuchni o niebanalnej kulinarnej wyobraźni. - piszą organizatorzy akcji.

Pop Up Restaurant, czyli Znikająca Restauracja, to wrocławska inicjatywa, o której głośno w kulinarnych kręgach. Tego wydarzenia nie można przegapić!-dodają

W niedzielę, 16 lipca minęły dokładnie cztery lata od rozpoczęcia przygody z Bazarem Smakoszy. Z tej okazji przygotowano prawdziwie urodzinowe niespodzianki dla gości. Jedną z nich był Pop Up Restaurant, czyli kilkugodzinna akcja, gdzie znany z Conceptu Stu Mostów, znakomity szef kuchni Michał Czekajło zaprezentował swoje kulinarne możliwości, serwując uczestnikom wyjątkowe dania.

Dziś Bazar Smakoszy to nie tylko ważne miejsce na kulinarnej mapie Wrocławia. To również podstawowa pozycja dla osób ceniących jakość kupowanych produktów i świadomych tego, co znajduję się na ich talerzu. Przede wszystkim to idealne miejsce niedzielnych spotkań w gronie najbliższych.

Organizatorzy zadbali też o odpowiednią oprawę muzyczną imprezy. Przyjemne chwile, jeszcze bardziej umilił nam APEIRON (Suck My Buss).