Data wydarzenia: 15.11.2017 19:00 - 15.11.2017 21:00
Miejsce wydarzenia: Centrum Sztuki IMPART

15 lat po premierze kinowej filmu Marka Koterskiego tragikomiczna historia Adasia Miauczyńskiego powraca w wersji scenicznej jako „DZIEŃ ŚWIRA opera|musical”. Po udanej premierze 7 lipca w teatrze Kamienica spektakl zawita również do Wrocławia, gdzie odbędzie się w Centrum Kultury IMPART 15 listopada. Producentem spektaklu „Dzień Świra” w reżyserii Marcina Kołaczkowskiego jest Music Company.--->KUP BILET<---Aby wygrać podwójne zaproszenie na spektakl wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na jedno, bardzo proste pytanie.

Kto w spektaklu "Dzień Świra" w reżyserii Marcina Kołaczkowskiego gra rolę Adasia Miauczyńskiego ?

Na odpowiedzi czekamy do godz. 15:00 (wtorek, 14.11.2017)

Maile z odpowiedzią na pytanie konkursowe oraz imionami i nazwiskami osób, które chcą wygrać (dwie osoby) ślijcie na: wroclaw@dlawas.info ; w tytule wiadomości wpisując "konkurs-Dzień Świra". Liczy się kolejność zgłoszeń. 

Szczęśliwych zwycięzców poinformujemy o wygranej w prywatnej wiadomości.Publiczność i krytycy nie mają wątpliwości, że "Dzień świra" to film kultowy. W przedstawieniu według libretta Marka Koterskiego i z muzyką Hadriana Filipa Tabęckiego, wyreżyserowanym przez Marcina Kołaczkowskiego, widzowie odnajdą wszystko to, co najlepsze w pierwowzorze, ciekawe rozwiązania inscenizacyjne oraz doskonałe kreacje aktorskie.

W obsadzie znaleźli się m.in. Maciej Miecznikowski, Beata Rybotycka i Wojciech Solarz.

"DZIEŃ ŚWIRA opera|musical" zaskoczy nowatorską formą. Oryginalny tekst pierwowzoru – zachowujący charakterystyczny styl językowy Koterskiego, łącznie z wulgaryzmami i powiedzeniami, które na stałe weszły do języka potocznego – zostanie zaprezentowany na scenie w niekonwencjonalnej formie operowo-musicalowej.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów powyżej 16. roku życia.