W piątek, 4 sierpnia na Dworcu Świebodzkim mogliśmy skosztować pyszności z wrocławskich restauracji i najlepszych food trucków z całej Polski. A wszystko to z powodu nowego wydarzenia na kulinarnej (i nie tylko) mapie Wrocławia jakim są Gastro Nocki. Stary, opuszczony dworzec, który dotychczas kojarzył się z kiczowatym targowiskiem zyskał nowe życie. Ogrom stoisk, ilość ludzi i atmosfera na wejściu robią piorunujące wrażenie. Na miejsce wysłaliśmy naszego fotografa.

Tego jeszcze we Wrocławiu nie było, dlatego postanowiliśmy wziąć sprawę w swoje ręce! Ożywiamy dopasiony teren Dworca Świebodzkiego i w każdy piątek oraz sobotę lata 2017 urządzamy tutaj najsmaczniejsze nocne wydarzenie we Wrocławiu - pierwszy regularny nocny market. - piszą na facebooku organizatorzy projektu.

Gastro Nocki są kolejną (po Nocnym Bazarze przy Tęczowej) inicjatywą, która umożliwia wszystkim smakoszom i wielbicielom nocnego podjadania, posmakowanie dobrego jedzenia w miłej, nietuzinkowej atmosferze industrialnych i zabytkowych przestrzeni Wrocławia, a wszystko to ze wspaniałą muzyką na żywo w tle.

Więcej o Gastro Nockach na Dworcu Świebodzkim przeczytacie TUTAJ.