Doładowanie do konsoli czy gier takie jak karty PSN czy Karty Google Play możesz już kupić w pobliskim sklepie spożywczym. To spore udogodnienie nie tylko dla miłośników wirtualnej rozrywki, ponieważ kod do gier może być też udanym prezentem dla miłośnika gier.

Doładowanie Google Play w sklepie spożywczym

W dzisiejszych czasach oferta dostępna na sklepowych półkach jest w ogromnej mierze determinowana przez potrzeby konsumentów – w końcu to oni są prawdziwą siłą nabywczą. Jednocześnie wszędzie coraz bardziej dominują wszelkiego rodzaju rozwiązania z gatunku smart. Dzięki temu załatwienie wielu spraw zajmuje coraz mniej czasu i jest przy tym coraz prostsze. Z tych właśnie powodów w niektórych sieciach sklepów spożywczych kupisz już nie tylko podstawowe produkty, ale także załatwisz wiele innych sprawunków – możesz choćby nadać lub odebrać paczkę czy kupić prąd na kartę lub kupon Lotto.

Jedną z popularnych usług w sklepie spożywczym jest możliwość kupna kodów do gier i aplikacji. Doładowanie Google Play lub Playstation Network pozwala na uzupełnienie środków na wybranej platformie, dzięki czemu kupisz nową aplikację, ebooka czy grę. Trzeba przyznać, że to duża oszczędność czasu. Jeszcze do niedawna, aby kupić grę, trzeba było udać się do sklepu z elektroniką, i niejednokrotnie odstać sporo czasu w kolejce. W przypadku aplikacji czy ebooków konieczne były specjalne subskrypcje czy często ryzykowane płatności kartą. Obecnie wystarczy kupić w sklepie spożywczym doładowanie Google Play lub doładowanie innej platformy, a właściwej transakcji na urządzeniu docelowym, czy to konsoli czy komputerze, dokonać w zaciszu domowym. W ten sposób pobierzesz cyfrową wersję ulubionej gry, filmu czy muzyki, a decyzję podejmiesz bez presji ze strony sprzedawcy, oszczędzając przy tym czas.

 

Karta Google Play – jak ją kupić i dlaczego warto to zrobić?

Samo kupno doładowania Google Play lub doładowania do konsoli jest właściwie zupełnie zwyczajnym zakupem w sklepie. Wystarczy wybrać odpowiednią kwotę oraz rodzaj operatora, a następnie uiścić właściwą opłatę kartą lub gotówką. Warto zauważyć, że w sieciach sklepów spożywczych dostępne są nie tylko kody o różnych wartościach, ale też do różnych platform: PlayStation Store, Xbox Live Gold, Google Play i App Store&Tunes, a od niedawna także Amazon.

Kupno kodów do konsoli i sklepów online to świetny pomysł. Dzięki temu możesz nabyć grę czy aplikację bez konieczności posiadania konta w banku lub karty debetowej. Dla wielu osób to bardzo istotne, gdyż nie chcą one udostępniać tego typu danych w Internecie bądź nie chce lub nie może korzystać z usług bankowych. Ponadto doładowanie Google Play to znakomity pomysł na prezent dla osoby, która lubi grać na konsoli i często kupuje multimedia przez Internet. Doładowanie do PlayStation czy Karta Google Play to idealne bony prezentowe, które osoba obdarowana może samodzielnie wykorzystać i nabyć to, co z pewnością jej się spodoba. Dlatego też taki podarek z pewnością będzie trafionym prezentem.