Są w Europie takie drużyny, na których pojedynek czeka się miesiącami, których starcie elektryzuje wszystkich kibiców piłkarskich na starym kontynencie. Nie trzeba być wielkim ekspertem, żeby wiedzieć, że chodzi o FC Barcelona i Real Madryt. Zapraszamy na „EL Clasico”!

FC Barcelona - Real Madryt

  • Wydarzenie Sportowe
  • 28.10.2018 godzina 16:00

 

Mimo, że po raz pierwszy od 9 lat nie będzie to bezpośrednie starcie dwóch geniuszy piłkarskich, mimo, że obie drużyny nie zaczęły sezonu rewelacyjnie, to emocje wokół meczu nie słabnął. Jak poradzą sobie „Królewscy” bez legendarnego CR7? Czy Leo Messi bezlitośnie wykorzysta kryzys podopiecznych Julena Lopetegui? Odpowiedź na te i inne nurtujące kibiców pytania już 28.10. o godz. 16:00 w wybranych Kinach Helios.
Ten pojedynek to święto futbolu, nie ma mowy o odstawianiu nogi, czy grze na 50%. Na tym meczu może zdarzyć się wszystko, bo stawką jest honor. Taki mecz trzeba obejrzeć w najlepszych warunkach. Najwyższej jakości obraz i dźwięk, wygodne fotele, przekąski i napoje w zasięgu ręki, klimatyzowane sale i niepowtarzalny klimat.

Przed nami sportowe emocje na najwyższym poziomie!                                                          

Zaproś przyjaciół i kibicujcie swojej ulubionej drużynie, podziwiając piłkarskie gwiazdy na kinowym ekranie w unikalnej jakości! Bilety są już dostępne w sprzedaży: https://bilety.helios.pl/msi/Order?id=0