Zapraszamy Państwa na spektakularne wydarzenie na artystycznej mapie Wrocławia, które odbędzie się już 16 stycznia o 19:00 w legendarnej Kawiarni Literatka na Scenie pod Regałem.

Po raz pierwszy na deskach naszej Sceny zaprezentujemy Państwu:
NOC ORIENTU!
Przeniesiemy się wszyscy w czasy mitycznej Szeherezady rodem z opowieści Księgi 1000 i jednej nocy!
Będą mieli Państwo okazje podziwiać dwie genialne performerki tańca orientalnego z Polski I z zagranicy. Nie zabraknie oczywiście pokazu Tańca Brzucha oraz korzennych choreografii rodem z krainy dalekiego Wschodu!
wystąpią:

Anna " Samira " Mendak PL
Dana " Sahar" Minarikova Cz
16 stycznia 2022
godz. 19.00

Wrocław, Kawiarnia Literatka
Ul. Rynek 56/57

Sala 2 z Regałem
Bilety 40 zł | 10 eur
Anna Mendak - polska tancerka i instruktor tańca flamenco, z wykształcenia psycholog. Członek zespołu Danza del Fuego. 
W 2004 roku zdobyła I miejsce w konkursie na najlepszą polską tancerkę podczas III Międzynarodowego Festiwalu Hiszpańskojęzycznej "Viva Flamenco" w Łodzi i otrzymała nagrodę publiczności. Projekt „Od orientu do flamenco”, łączący sztukę flamenco z muzyką orientalną i tańcem brzucha zdobył II miejsce na Miedzynarodowym Festiwalu Folkowym Ethnosfera w 2002 roku. 
Dana "Sahar" Minarikova - czeska tancerka tańca orientalnego, ukończyła akademię tańca orientalnego. Uczyła się tańca plemiennego z Bri Hurley. W Kairze odbyła  specjalne szkolenie dla wykładowców na festiwalu Ahlan wa sahlan. Występowała w ponad 24 krajach na całym świecie. Jest certyfikowanym coachem. A techniki coachingowe włącza w nauczanie tańca. Od wielu lat współpracuje z  ambasadami krajów arabskich w Europie. W 2017 roku otrzymała Nagrodę Kulturalną Królestwa Maroka. Wraz z grupą Sahar występuje dla ambasad, na przyjęciach i wydarzeniach kulturalnych.
_ _ _ _
Podczas wydarzenia obowiązuje
ZAKAZ PALENIA
liczba miejsc BARDZO OGRANICZONA
Bilety w Kawiarni Literatka oraz na platformie EventimPolska.
Serdecznie polecamy I zapraszamy!