Pokaz mody polskich projektantów, konkurs dla młodych adeptów mody, wystawa prac wrocławskiej artystki, spotkania z projektantami i stylistami. To tylko kilka atrakcji jakie przygotowano na inaugurację otwarcia pierwszego tego typu modowego concept store’u we Wrocławiu przy ul. Świdnickiej 44-46.

Uroczyste otwarcie oh my! odbyło się 18-tego listopada, a od 23 listopada miejsce jest dostępne dla wszystkich miłośników mody. Atrakcją wieczoru otwarcia był pokaz mody polskich projektantów. Kreacje z najnowszych, jesiennych kolekcji designerek zaprezentowały gościom profesjonalne modelki SPP Models. Dodatkowo odbył się pokaz mody młodych projektantów, którzy brali udział w konkursie i mogli przedstawić swoje prace szerszej publiczności. Niektóre z przedstawionych form zachwycały, inne zaskakiwały inspiracją, tak jak projekty Adriana Lewandowskiego, który w swoich pracach odwoływał się do ludzkich wydzielin.

Oh my! Concept store to nowe i modowe miejsce w samym sercu Wrocławia, przy tętniącej życiem ulicy Świdnickiej o powierzchni 150m2. Znaleźć można tutaj ubrania, buty, torebki, akcesoria oraz biżuterię polskich niezależnych polskich projektantów, w tym buty Heels Mood, ubrania Madnezz, Ewelina Kosmal, Aleksandra Zgubińska Atelier, Zuzanna Szamocka, Milena Bieńkowska, torby Me&Bags, biżuteria Djenka, ArtMotyw, Amuletum. To także miejsce łączące modę ze sztuką - można w nim podziwiać prace wrocławskiej artystki od lat tworzącej pod pseudonimem GubRoshka

Oh my! concept store jest czynny 7 dni w tygodniu od godz. 10:00 - 20:00. To bez wątpienia miejsce z dużym potencjałem modowym, jakiego było brak w naszym mieście.  Można zorganizować w nim spotkanie z personal shopperem, sesję z fotografem, napić się kawy i poczytać modową prasę. Planowane są także pokazy i spotkania z projektantami mody oraz stylistami ubioru i wizażystami. Właściciele są również otwarci na współpracę  nowymi projektantami, by móc zaprezentować ich projekty w tej części Polski.
Concept store to miejsce warte odwiedzin dla osób, które lubią modę, a w sieciówkach przytłacza ich monotonia. To świetne miejsce by pomyśleć kreatywnie i wiele się nauczyć.

O modowych wydarzeniach odbywających się w butiku będziemy informować na bieżąco.

Fan page oh my concept store: https://www.facebook.com/ohmyconceptstore/?fref=ts