Bukmacherzy mają bardzo ograniczone możliwości reklamy, dlatego na spopularyzowanie swoich usług, a tym samym walkę o nowych klientów, wykorzystują m.in. bonusy bukmacherskie na start. Im bardziej atrakcyjne dla graczy tym większe prawdopodobieństwo, że typerzy skuszą się na założenie konta, a później zwiążą się z bukmacherem na stałe.  1. Bonus na start Fortuna przykładem dobrze skomponowanej oferty promocyjnej
  2. Inne rodzaje bonusów na start, jakie stosują polscy bukmacherzy 

 

Bukmacherzy komponują ofertę bonusów na start tak, aby klient miał możliwość zdobycia dodatkowych środków na grę, spełniając pewne niewygórowane warunki. W pakiet bonusowy wchodzą zwykle bonus od pierwszej wpłaty, zakład bez ryzyka i bonus bez depozytu.

 

Bonus na start Fortuna przykładem dobrze skomponowanej oferty promocyjnej

 

Bukmacher Fortuna może służyć za przykład operatora zakładów wzajemnych, który oferuje bardzo przemyślany pakiet bonusowy. Bonus na start Fortuna obejmuje trzy rodzaje bonusów:


  • bonus bez depozytu,
  • bonus od pierwszej wpłaty,
  • bonus bez ryzyka.

 

Każdy z nich może przynieść typerowi dodatkowe środki na grę. Bonus bez depozytu to najprostsza forma bonusu, która nie wymaga spełnienia niemal żadnych warunków. Wystarczy dokonać pełnej rejestracji konta, a bukmacher zasili je punktami bonusowymi, które można wymienić na zakłady. Może to być jeden zakład o równowartości 20 zł lub kilka mniejszych, a po wygranej środki zostaną przelane prosto na konto główne gracza.

 

Bonus Fortuna obejmuje również bonus od pierwszej wpłaty. W tym przypadku gracz zobowiązany jest do zasilenia swojego konta w ciągu 10 dni od rejestracji oraz spełnienia warunku czterokrotnego obrotu wpłaconymi środkami z zachowaniem odpowiedniego kursu. Po wypełnieniu wszystkich obowiązków bukmacher zasili konto gracza równowartością pierwszego depozytu, maksymalnie 1000 zł.

 

Bonusy bukmacherskie Fortuna to też bonus bez ryzyka, tzw, cashback. Gracz musi zasilić swoje konto, jednak jeśli obstawiony zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci na jego konto równowartość tego zakładu, pomniejszoną o podatek od gier (12%). Maksymalna kwota bonusu to 120 zł.

 

Inne rodzaje bonusów na start, jakie stosują polscy bukmacherzy

 

Freebet, bonus bez ryzyka i od depozytu to najpopularniejsze, ale nie jedyne rodzaje bonusów, jakie stosują bukmacherzy. Przykładem może być bukmacher LvBet, który premiuje nie tylko pierwszy, ale i drugi depozyt (1000 + 500 zł). W większości przypadków bukmacherzy stosują podobne opcje bonusów, różniące się jedynie warunkami oraz kwotami.