ZaZoo to nowo powstałe miejsce w sercu Wrocławia - piaszczysta oaza spokoju i strefa chilloutu. Aby zapewnić maksymalne odprężenie Wrocławianom, nad brzegiem odry, na tyłach Zoo, wysypano 310 ton piasku. Spragnieni zimnych napojów goście znajdą schronienie pod białymi parasolami i rozprostują kości na wygodnych leżakach. Przygotowania do otwarcia tego wyjątkowego miejsca trwały tygodniami. Właściciele zadbali o najdrobniejsze szczegóły. Wielkie otwarcie ZaZoo Chillout Beach Baru nastąpi w najbliższą sobotę!

Zaplanowano mnóstwo atrakcji dla osób w każdym wieku. Od godz. 11:00 do 15:00 dzieci będą mogły wziąć udział w pokazach puszczania baniek mydlanych i  tworzenia naszyjników hawajskich.  Pociechy poskaczą na trampolinach, a w wolnej chwili artyści pomalują im twarze.  W tym czasie ich rodzice będą rozkoszować się shishą i rozegrają turniej w piłkarzyki lub siatkówkę plażową.  Do dyspozycji bardziej aktywnych gości pozostaną sprzęty typu frisbee, ringo, paletki, twister, natomiast  zmęczeni całotygodniową pracą na pewno docenią uroki bujania się w hamaku.

O wakacyjny klimat zadbają muzycy z zespołu TRIBA. Ich występ rozpocznie się o godz. 20:20.  Grupę tworzą wrocławscy pasjonaci bębnów i tańca afrykańskiego.  Późnym wieczorem , gdy do uszu dotrą  dźwięki wydawane przez basowe bębny „dundun", solowe bębny „djembe", oraz grzechotki „djabara, poczujemy perkusyjny powiew Afryki Zachodniej.  Występowi będzie towarzyszył pokaz fire show.

Około godz. 21:30 na piaszczystej scenie wystąpi elektropopowe trio NOTOPOP. Zabrzmią  mocne bity przeplatane z dźwiękami cytry, które sprawią, że nogi same porwą gości do tańca. Zespół prezentował swoje muzyczne umiejętności na scenach klubowych w całej Polsce.  Jego występy były wielokrotnie nagradzane oklaskami na najznamienitszych polskich festiwalach w tym: Moico Enjoy Music,  WROSound czy Spring Break. Muzyczny kunszt  NOTOPOP docenili m.in.  Piotr Bartyś (szef programowy Radio RAM), Ulę Kaczyńska i Tomasz Rawski (Radio Czwórka), rgltr (Radio LUZ), Kamil Wróblewski (TOK FM), Narodowe Centrum Kultury czy jury eliminacji do Debiutów (53 KFPP w Opolu - finałowa 17). Ich kawałki można znaleźć pod adresem: https://soundcloud.com/notopop.

Po koncertach, organizatorzy gwarantują tańce w świetle pochodni, zimnych ogni i DJ’skich setów. Impreza planowo powinna zakończyć się o godz. 2:00. Jednak w przypadku tego wydarzenia my optujemy za tym, żeby potrwała do białego rana!

Więcej informacji znajdziecie na fb:www.facebook.com/ZaZooBeachBar,

Albo uzyskacie, pisząc na adres mailowy:

Hania.bobak@gmail.com