W niedzielę, 15 października, dla ruchu kołowego zostanie otwarta ul. Sucha. Czekają nas jednak duże zmiany - ulicą pojadą jedynie pojazdy komunikacji miejskiej oraz taksówki.

To dobra wiadomość dla mieszkańców Wrocławia oraz wszystkich dojeżdżających do naszego miasta do pracy i szkół. Ulica Sucha była bowiem ważnym dla komunikacji miejskiej węzłem przesiadkowym. Tak też będzie po remoncie. Na wysokości wyjścia z Dworca PKP powstanie węzeł, gdzie podróżni w łatwy sposób będą mogli przesiąść się do komunikacji miejskiej, aby dojechać w różne części miasta. Zatrzymywać się tam będą również niektóre autobusy wyjeżdżające w dalsze trasy, poza miasto. Przy Suchej powstanie również postój taksówek. 
Dla samochodów osobowych powstanie natomiast specjalna zatoka kiss&ride, gdzie dozwolony będzie chwilowy postój potrzebny przy podwożeniu bliskich na dworce. 

W związku z planowanym zakończeniem prac planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii autobusowych 110, 122, 125, 206, 240, 325, 900L, 900P i 910, które powrócą na swoją stałą trasę przejazdu przez ulicę Suchą.

Zmiany obejmą również nocne linie autobusów. Kursy nocne linii: 

- 241 w kierunku Nowego Dworu oraz z Nowego Dworu;

- 243, 253 w kierunku Leśnicy oraz z Leśnicy;

- 246 w kierunku Kozanowa oraz z Kozanowa;

- 247 w kierunku ulicy Giełdowej oraz z ulicy Giełdowej;

- 248 w kierunku pętli przy ulicy Racławickiej oraz z pętli przy ulicy Racławickiej;

- 251 w kierunku pętli Krzyki oraz z pętli Krzyki;

- 257 w kierunku FAT-u oraz z przystanku "FAT"

będą realizowane w obu kierunkach od ulicy Swobodnej przez ulicę Suchą, Joannitów i Dyrekcyjną do węzła przesiadkowego "Petrusewicza". Autobusy tych linii nocnych będą zatrzymywały się na przystanku "Dworzec Autobusowy" przy ulicy Suchej.