Kto z nas nie marzył kiedyś, żeby wzbić się w powietrze i pofrunąć jak ptak? Tym, którzy chcą spełnić marzenie dotyczące latania, może w tym pomóc tunel aerodynamiczny SpeedFly w Mirosławicach. Jego oficjalne otwarcie nastąpi już w najbliższą sobotę.

Rozrywka możliwa jest dzięki silnikom, które wytwarzają strugi powietrza. Posiadający odpowiednie wyszkolenie operator reguluje ich prędkość, dzięki czemu nasz pobyt w tunelu jest bezpieczny. Warto dodać, że maksymalna prędkość powietrza może wynieść aż 320 km/h.

O tym, jak dokładnie działa tunel aerodynamiczny będziemy mogli przekonać się w sobotę w Mirosławicach. Podczas dnia otwartego dostaniemy szansę przyjrzenia się  profesjonalnym pokazom latania w tunelu. Dla przybyłych gości organizatorzy sobotniej imprezy przygotowali także konkursy, w których wygrać będzie można m. in. loty w tunelu SpeedFly oraz skok ze spadochronem.

Z pewnością możliwość oderwania się od ziemi zaciekawi wiele osób.  Niestety cena atrakcji nie jest niska - za 3 minuty spędzone w tunelu musimy zapłacić 249 zł. Dobrą wiadomością jest jednak to, że latać może spróbować niemal każdy - rozrywka dostępna jest dla ludzi w wieku od 4 lat wzwyż. 

Dzień otwarty odbędzie się w godzinach 10:00-18:00. Tylko w tym dniu obowiązuje rabat (-30%) na loty w tunelu aerodynamicznym.