URBANCARD Wrocławska Karta Miejska o formacie karty płatniczej od 2010 roku służy jako nośnik biletów Wrocławskiej Komunikacji Zbiorowej w wydaniu elektronicznym. Korzystanie z karty przynosi wiele korzyści np. właściciele mają możliwość odtworzenia biletu w przypadku kradzieży lub zagubienia karty, co więcej punkty sprzedaży elektronicznych biletów są powszechnie dostępne, a wielofunkcyjność i trwałość karty oraz wygoda w posługiwaniu się nią przemawia za tym, aby porzucić tradycyjne papierowe bilety. Tym razem dla uczestników programu URBANCARD Premium zorganizowano konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Co należy zrobić, żeby wygrać? Po pierwsze posiadać aktywny status Premium, po drugie w terminie od 21 czerwca do 3 lipca zachęcić 5 nowych osób do złożenia wniosku o statusie Premium na imiennej karcie URBANCARD lub innej z funkcjonalnością URBANCARD (np. Elektroniczna Legitymacja Studencka lub karta bankowa). Następnie odnotować numery kart użytkowników, których wnioski zostały zarejestrowane we wskazanym terminie, a które pozytywnie rozpatrzono najpóźniej do 6 lipca,  na liście i przesłać ją na adres:

kontakt-urbancardpremium@um.wroc.pl

W tytule wiadomości należy wpisać: Zabawa, natomiast w treści podać swoje imię, nazwisko i nr karty, a także wspomnianą listę numerów.

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, w tym bilety rodzinne (2+2) do Hydropolis i vouchery. Wszyscy, którzy spełnią wymienione warunki otrzymają e-mail informujący o wyniku weryfikacji i o możliwości odbioru biletu.