5 czerwca w warszawskim Hotelu RadissonBlu odbyły się eliminacje do wyborów Miss Polski 2016, w których wzięło udział blisko 150 kandydatek z konkursów regionalnych i zgłoszeń internetowych. Jury pod przewodnictwem prezesa Nowej Sceny Gerharda Parzutki von Lipińskiego wyłoniło 40 półfinalistek konkursu ogólnopolskiego.

Wśród 40 półfinalistek znalazła się  Miss Wrocławia 2016-Natalia Kasprzak. Natalia pochodzi z Wielowsi Klasztornej, jest absolwentką IV Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim, a obecnie jest studiuje na Wrocławskim Uniwersytecie Przyrodniczym. Reprezentantka stolicy Dolnego Śląska ma 20 lat i mierzy 171 cm wzrostu. Wierzymy, że ma szanse zajść daleko w konkursie Miss Polski 2016 . 

Co prawda Finał imprezy odbędzie się dopiero 4 grudnia, ale już niedługo Natalia weźmie udział w Półfinale, który zaplanowano na 24 czerwca, i który odbędzie się w Amfiteatrze w Kozienicach. Zgrupowanie z 40 półfinalistkami rozpocznie się 17 czerwca w Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu. Podczas gali jurorzy wyłonią Finalistki Miss Polski 2016!  Wśród nich będzie ta, której koronę przekaże Magdalena Bieńkowska Miss Polski 2015.

Nie spodziewałam się, że zostanę miss Wrocławia, ponieważ dziewczyny były naprawdę śliczne! Jestem bardzo zadowolona z przygody, której doświadczyłam i doświadczam. Co bardzo miłe- wszystkie dziewczyny sobie pomagały, np. jeśli któraś miała problemy z układem. Doradzałyśmy sobie przy makijażu, fryzurach czy też przymiarce sukienek i sukni ślubnych. Także atmosfera była cudowna- przyznaje Natalia Kasprzak.

Bardzo się cieszę również z występu w Warszawie, gdzie startowało około 150 dziewczyn, a ja dostałam się do finałowej 40. Ogólnie to trudno mi jeszcze teraz w to uwierzyć, ale bardzo się cieszę- dodaje Natalia.

Wyniki konkursu Miss Wrocławia 2016:
Miss Wrocławia- Natalia Kasprzak
Wice Miss Wrocławia - Angelika Janowska
II Wice Miss Wrocławia - Anna Bartocha

III Wice Miss Wrocławia - Kinga Cyran

Miss Fotomodelek Wrocławia - Aleksandra Liberska
Miss Wrocławia Nastolatek - Natalia Drąg

Miss Dolnego Śląska - Anna Paterak
Miss Fotomodelek Dolnego Śląska - Natalia Zasadzka
Miss Dolnego Śląska Nastolatek - Adrianna Śledź